طراحی شخصیت تبلیغاتی

Home » طراحی شخصیت تبلیغاتی

طراحی شخصیت تبلیغاتی

طراحی شخصیت تبلیغاتی در موشن گرافیک باعث می شود مخاطب با یک برند ارتباط بهتری برقرار کند. امروزه در بسیاری از برند های مختلف کاراکتر خاصی را می بینیم. این کاراکتر ها در ذهن مخاطب می ماند و این باعث می شود برند و محصول در ذهن مخاطب حک شود.

طراحی 4 شخصیت با برنامه های مختلف

طراحی شخصیت

اصول طراحی کاراکتر

  1. کاراکتر باید خاص باشد یعنی طراحی کاراکتر طوری باشد که مخاطب شبیه آن را جایی ندیده باشد، این موضوع باعث می شود مخاطب کنجکاو شود و بیشتر به آن توجه کند.
  2. کاراکتر مناسب با برند باشد ، یعنی جنس و روحیات و چارچوب کاراکتر با برند و محصول هم خوانی داشته باشد و بشود از کاراکتر محصول یا کسب و کار را حدس زد.
  3. موشن گرافیک یک برند باید احساسات مختلفی را به مخاطب ارجاع دهد و این کار با یک کاراکتر و انیمی مناسب امکان پذیر است.
  4. طراحی کاراکتر باید هیجان انگیز باشد طوری که وقتی مخاطب موشن گرافیک تبلیغاتی را مشاهده می کند برایش هیجان انگیز باشد و تشویق به خرید محصول شود.
  5. کاراکتر باید با مخاطب ارتباط برقرار کند و باعث جلب توجه مخاطب شود برای همین باید رنگ بندی و رفتار های کاراکتر اصولی ساخته شود تا طراحی شخصیت تبلیغاتی بدون نقص باشد.

کاراکتر تبلیغاتی چیست؟

طراحی شخصیت تبلیغاتی هنر برقراری ارتباط میان موضوع کسب و کار با مخاطب است تا بتواند محتوای تبلیغ ویدیویی را به مخاطب انتقال دهد. به این منظور باید کاراکتر کاملا اصولی ساخته شود و با روحیات مخاطبان آن برند مطابقت داشته باشد. همچنین شما می توانید با در بخش سفارش موشن گرافیک ، کاراکتر و موشن گرافیک خود را سفارش دهید تا با بهترین کیفیت ساخته شود.

در حال طراحی شخصیت تبلیغاتی

طرحی شخصیت تبلیغاتی

طرح کاراکتر

طرح اولیه کاراکتر مهم ترین بخش خلق یک کاراکتر است. در این بخش حساس ، باید ابتدا ایده پردازی شود یعنی طراح های مختلف مناسب با برند ایده پردازی شود و بهترین آن ها کشیده شود.
سپس بهترین طرح انتخاب شود و طی فرایند چند مرحله ای تغییرات مختلف داده شود تا به بهترین طرح خود برسد.

طراحی شخصیت تبلیغاتی

طراحی شخصیت تبلیغاتی 2

طراحی کاراکتر انیمیشن و موشن گرافیک

در موشن گرافیک تبلیغاتی طرح کاراکتر می تواند ساده باشد اما رنگ بندی و جذاب بودن کاراکتر الزامی است و متحرک سازی کاراکتر باید روان با بیان احساسات مختلف باشد به طوری که مخاطب در حین سادگی کاراکتر بتواند با احساسات کاراکتر ارتباط برقرار کند.
در انیمیشن طرح کاراکتر باید همراه با پیچیدگی باشد و خاص بودن کاراکتر الزامی است همچنین متحرک سازی کاراکتر باید دقیق با بیان تمام احساسات باشد .

کاراکتر موشن گرافیک پسر بچه

کاراکتر پسر بچه

در آخر طراحی کاراکتر و تصویر سازی موضوع اساسی در موشن گرافیک تبلیغاتی و انیمیشن می باشد که باید به صورت اصولی و دقیق انجام شود .

توسط |2018-12-14T20:46:58+00:00نوامبر 15th, 2017|آموزش موشن گرافیک|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

motionpars.com

ثبت ديدگاه