ساخت موشن گرافیک

Home » ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

متحرک سازی تصاویر گرافیکی با استفاده از انیمیشن ها و طرح های جذاب مناسب برای تبلیغات ساخت می شود. موشن پارس مفتخر است با داشتن هنرمندان و متخصصین در زمینه ی تبلیغات و انیمیشن سازی در کنار شما باشد و یک کار حرفه ای و جذاب ارائه تولید کند.

موشن گرافیک برای تیزر های تبلیغاتی در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی بسیار مناسب است . در صورتی که قصد تبلیغات در اینترنت ، شبکه های اجتماعی را دارین موشن گرافیک این انتخاب خوب برای شما می باشد. موشن گرافیک یک تیزر گرافیکی کوتاه و جذاب برای معرفی محصولات و برند خود می تواند مورد توجه مخاطبان خود قرار بگیرد.

ساخت موشن گرافیک حرفه ای برای نمایش محصول و برند به صورت انیمیشنی و جذاب ساخته می شود که می تواند مخاطبان را جذب خود کند و یک تیزر مقرون به صرفه تر از تیزر های سنگین ویدیویی می باشد.

برای طراحی موشن گرافیک می توانید با ما در تماس باشید.

مراحل تولید موشن گرافیک چگونه است؟

مرحله 1) دریافت اطلاعات و جزئیات کسب و کار

در ابتدا ما به اهداف و موضوعات مورد نظرتان گوش می‌دهیم تا محتوایی را که قصد دارید با مخاطبان‌تان درمیان بگذارید را درک کنیم. خواسته های شما را بررسی و حدود نوع و طرح موشن گرافیک را مشخص می کنیم. پس از مشخص شدن مدت زمان انجام پروژه و نهایی نمودن شرایط همکاری، دیدگاه اولیۀ ما از چگونگی متن و نحوۀ تولید کار شکل می گیرد.

ابتدا ما هدف شما و ایده ی شما را بررسی می کنیم و سپس در مورد کسب و کار شما در صورت لزوم اطلاعات بیشتری کسب می کنیم و به طرح اولیه دست پیدا می کنیم

ساخت موشن گرافیک

مرحله 2) ایده پردازی و رسیدن به بهترین سناریو و مشورت با مشتری

ما در با همفکری و ایده پردازی های متعدد، بهرین ایده و سناریو مناسب با کسب و کار شما را می نویسیم و سپس به شما انتقال می دهیم و اگر مورد تایید شما بود به مرحله ی بعدی تولید موشن گرافیک می رویم . این مرحله کاملا با مشورت با شما انجام می شود .

سناریو بخش مهمی از موشن گرافیک است چرا که محتوا باید برای کاربران هدف جذاب باشد همچنین پیام کسب و کار شما را به خوبی انتقال دهد به همین علت تیم موشن پارس بسیار روی سناریو تمرکز می کنند با توجه به تمام ابعاد ساخت ویدیو تبلیغاتی از جمله روان شناسی تبلیغات ، تبلیغات نوین و … می تواند بهترین سناریو مرتبط با کسب و کار شما را بسازد.

ساخت موشن گرافیک

مرحله 3) طراحی و انیمیشن سازی حرفه ای

در این مرحله ابتدا با توجه به چارچوب کسب و کار شما و سناریو ،طرح های اولیه آماده می کنیم و برای شما ارسال می کنیم تا شما را در جریان طرح های نهایی قرار دهیم اگر مورد رضایت شما بود روند را ادامه می دهیم و طرح های نهایی را آماده می کنیم.

در بخش بعدی طرح های نهایی را متحرک سازی می کنیم . متحرک سازی بخش حساسی از موشن گرافیک می باشد چرا که به تمام طرح ها و گرافیک های ویدیو جان می دهد و با توجه به متحرک سازی موشن گرافیک ، ویدیو را جذاب می کند تا مخاطبان بیشتر با ویدیو ارتباط برقرار کنند.

ساخت موشن گرافیک

مرحله 4) صدا گذاری حرفه ای

اگر موشن گرافیک با نظر مشتری نیاز به صداگذاری دارد .ما با توجه به کسب و کار شما ، بهترین صدا را از بین گویندگان حرفه ای انتخاب می کنیم و در استودیو مجهز و تخصصی گویندگی عملیات ضبط را انجام می دهیم.

صدا گذاری بخش مهمی است برای ارتباط کاربران هدف با ویدیو تبلیغاتی ، به همین علت ما با بهترین گویندگان در این زمینه همکاری می کنیم تا بهترین نتیجه را داشته باشد.

ساخت موشن گرافیک

مرحله 5) نظر خواهی از مشتری و رفع ایراد و تحویل با رضایت کامل شما

در آخر یک دمو از ما دریافت می کنید و از شما نظر خواهی می شود در صورت درخواست تغییر بعضی قسمت ها ، تغییرات انجام می شود تا در آخر ساخت موشن گرافیک با رضایت کامل شما کار به پایان برسد و در نهایت خروجی آخر کار به شما تقدیم می شود.

ساخت موشن گرافیک

ویژگی های تولید موشن گرافیک با موشن پارس

 • ایده پردازی سناریو با توجه به بازار هدف شما
 • استفاده از ایده های خلاقانه و خاص در موشن گرافیک
 • طراحی گرافیک جذاب و انیمیشن سازی روان و مناسب کسب و کار شما
 • استفاده از تجهیزات روز دنیا
 • استفاده از استاندارد های ساخت موشن گرافیک
 • تصویر سازی خاص و جذاب برای کسب و کار شما
 • استفاده از تکنیک های جدید و پیچیده برای متحرک سازی
 • استفاده از افکت های تصویری جذاب
 • استفاده از تکنیک فیلم سازی تلفیقی و فیلمسازی دیجیتال
 • برند سازی مناسب کسب و کار شما
 • صداگذاری حرفه ای
 • استفاده از گویندگان توانمند کشورمان
 • هزینه ی به نسبت پایین تر
 • تولید موشن گرافیک در کمترین زمان

ساخت موشن گرافیک

تولید موشن گرافیک

امروزه رسانه‌ها نقش بسیار با اهمیتی در زندگی ما پیدا کرده‌اند. موشن گرافیک یا گرافیک متحرک، یکی از مدرنترین رسانه‌های تصویری حرکتی است که در روند انتقال پیام و محتوا کمک شایانی می‌کند.

اخیراً موشن گرافیک بسیار گسترش یافته است.جذاب و ساده که محتوا را به سادگی انتقال می دهد؛ جذابیت بصری بالا و همینطور حجم پایینی دارد، رنگ هایی که در ساخت آن استفاده می شود جذابیت آن را چند برابر می کند.

به همین علت این سبک از ویدیو قابلیت انعطاف پذیری بالایی در رسانه های مختلف دارد. این ویژگی سبب می شود تا اشتراک گذاری این محتوا با سرعت و تعداد بیشتری انجام شود . اگر یک موشن گرافیک جذاب و جالب ساخته شود به سرعت در فضای مجازی دست به دست پخش می شود و خود بسیار زیاد به برند سازی و دیده شدن کمک می کند.

زمان آماده سازی یک موشن گرافیک باکیفیت به نسبت پایین تر از سایر سبک های ویدئویی است، همینطور قیمت تولید موشن گرافیک به نسبت پایین تر از سایر ویدئوهاست به همین جهت موشن گرافیک بسیار مورد توجه قرار گرافته است.

در ابتدا از موشن گرافیک برای متحرک سازی آرم و لوگوی شبکه های تلویزیونی، کمپانی های سینمایی و برخی دیگر از شرکت ها و یا رویدادها استفاده می شد. اما کم کم دامنه ی استفاده از گرافیک متحرک گسترش یافت و برخی از تکنیک های سینمای و فیلم سازی، همچون صداگذاری حرفه ای و … نیز به آن اضافه شد. آنگونه که امروزه موشن گرافیک نقش ویژه ای در تبلیغات و اطلاع رسانی رسانه ای و فیلمیک یافته است . همه این ویژگی ها باعث می شود همه کسب و کارها برای انتخاب موشن گرافیک به عنوان ابزار اصلی انتقال محتوا در بازاریابی محتوا یقین پیدا کنند. با اطمینان می توان گفت آینده بازاریابی ویدئویی در دست موشن گرافیک است .

تیزرهای نمایشگاهی

ساخت تیزرهای نمایشگاهی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت و کارخانه ، جهت پخش در نمایشگرهای نصب شده در محل غرفه شما. این تیزرها به صورت موشن گرافیک ساخته شده و نیازی به فیلمبرداری ندارند. به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی آماده شده و همچنین از هزینه کمتری برای ساخت برخوردارند همچنین محبوبیت فراوانی بین افراد مختلف دارد.

در صورتی که قصد تبلیغات در اینترنت ، شبکه های اجتماعی ، وایبر ، و یا حتی درج تیزر در وبسایت خودتان را دارید این بهترین انتخاب شما خواهد بود. با سفارش تولید موشن گرافیک کوتاه ، جذاب کلاسیک و یا مهیج و اکشن ، محصولات و خدمات خود را در فضای مجازی معرفی نمایید.

همچنین راه اندازی کمپین تبلیغاتی از این طریق بسیار مطلوب و نتیجه بخش خواهد بود. این رده جدید از تبلیغات با توجه به اینکه با هزینه ای کم مخاطبان بسیاری دارد ، مورد توجه بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان قرار گرفته است. شما می توانید به گروه موشن پارس سفارش موشن گرافیک دهید با یک تیزر موشن گرافیک که بین کاربران محبوب تر است و از جذابیت بالایی برخوردار است می توان رسانه ی ویدیویی کسب و کار را قدرتمند کرد.

توسط |2018-12-14T20:46:57+00:00دسامبر 16th, 2017|آموزش موشن گرافیک|2 نظرات

در باره نویسنده :

motionpars.com

2 نظرات

 1. محمد 09/04/2018 در 08:31 - پاسخ دادن

  سلام
  ممنون از محتوای خوبی که منتشر میکنید.

ثبت ديدگاه